Wyzwanie Zdrowe Nawyki.

Jeśli czujesz, że słodycze przejęły kontrolę nad Tobą, że Twoja odporność spadła bądź nie czujesz się dobrze we własnym ciele,  zacznij wyzwanie Zdrowe Nawyki!

Na początek sam powiedz sobie z czym masz problem. Może przeżyłeś ostatnio jakąś traumę? Może zbyt dużo stresu w szkole bądź w pracy? Może za mało snu? Może za dużo fast foodów? A może późne godziny dużych posiłków?

Wkońcu trzeba powiedzieć basta! Koniec rozpusty! Pora wrócić na właściwe tory.

Małymi krokami postaramy się wprowadzać zdrowe nawyki a wyeliminować te zgubne.

Najważniejsze, że jesteś świadomy że musisz wprowadzić zmiany.

Na pewno masz obawy czy podołasz nowemu wyzwaniu, ale każdy je ma. Uwierz, że możesz to zrobić.

Na pocieszenie powiem Ci, że ja od jutra też zaczynam ponownie walkę. Po prostu w wakacje wyglądałam świetnie, a to dlatego, że w porównaniu z wrześniem, październikiem i listopadem, byłam bardziej aktywna. Od września pogoda nas nie rozpieszcza i choć bardzo starałam się systematycznie trenować i wrócić na siłownie, niestety byłam pochłonięta bardziej sprawami rodzinnymi. Czasem trzeba wybrać priorytety. Dopiero teraz po raz kolejny podejmuję wyzwanie. Może na wadze nie będzie dużej zmiany ale chcę aby zadziało się w obwodach.

Wiecie co mnie motywuje? To jaką formę miałam latem i to jak wyglądałam.

Nie porównuję się do Innych i Wam polecam to samo. Każdy ma inne warunki, inną budowę ciała, inne predyspozycje. Skupcie się na tym, żeby dzięki wprowadzanym zmianom polepszyć jakość Waszego życia. Być może sukcesem będzie ubytek kilku kilogramów, a może to, że po raz pierwszy podbiegłeś do autobusu bez zadyszki i zdążyłeś do pracy na czas. Rewelacyjnie będzie jeśli stwierdzisz, że czujesz przypływ energii, optymizmu i dobrego samopoczucia.

Pozwól sobie odkryć siebie na nowo.

Specjalnie dla Was utworzyłam na facebooku Wyzwanie Zdrowe Nawyki.

Oto link: Wyzwanie Zdrowe Nawyki

Zaczynamy od poniedziałku 20 listopada!

Nie wachaj się i dołącz. Każdy z Was jest mile widziany. Czekam na Was! Do zobaczenia! 🙂

#wyzwanie #zdrowystylżycia #zdrowenawykiżywieniowe #czystamiska #aktywnośćfizyczna #fit #zdrowie #sprawność #zdroważywność

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *