Warsaw Track Cup Zoom Challenge.

13 września miało miejsce specjalne wydarzenie, Warsaw Track Cup Zoom Challenge.

Na stadionie warszawskiej Skry, przy energetycznej muzyce i z pomocą ekipy Nike Run Club, każdy biegacz mógł udowodnić, że stać go na przekroczenie swoich granic albo po prostu sprawdzić swoją formę.

Foto: runningcreatives

Można było pobiec na dystansie 3000, 1500 czy 800 m w grupie na tym samym poziomie. Każdy start poprzedzony był rozgrzewką poprowadzoną przez Pacera.

Foto: runningcreatives

Foto: runningcreatives

Ponieważ od roku biegałam nie na czas, tym razem wzięłam udział w mityngu, aby się sprawdzić i przełamać swoje granice.

Foto: runningcreatives

Nie wiedziałam na jaki wynik mogę liczyć dlatego po prostu biegłam, mobilizując się bardzo w myślach. Starałam się biec równym tempem, a na koniec udało mi się nawet bardzo przyspieszyć. Czuję, że dałam z siebie 100%.  Na 3000 m uzyskałam wynik 15:32 co dało mi średnie tempo 5’02. Jestem bardzo zadowolona, bo w porównaniu do ubiegłego roku widać, że mam progres o minutę. Teraz jestem pełna optymizmu, że jeśli będę biegać systematycznie to moje biegowe plany wiosenne wkońcu się spełnią. Nie chcę zdradzać Wam co chodzi mi po głowie, aby nie zapeszyć. Trzymajcie po prostu za mnie kciuki oby dopisało zdrowie, a z resztą sobie poradzę.

Wspaniałą niespodzianką na Warsaw Track Cup była obecność gościa specjalnego, mistrzyni Europy na 1500 m, Angeliki Cichockiej. Udało mi się nawet zrobić pamiątkową fotke.

Foto: runningcreatives

Foto: runningcreatives

Ale największe emocje czekały na zakończenie. Otóż zgłosiłam swój #TEAMFITFIGHTERKI do udziału w sztafecie 4*400 m. Drużyna w składzie Biegających Żabci czyli Marzena i Łukasz oraz Agnieszka. Biegliśmy ile mieliśmy sił w nogach i tlenu w płucach. To było naprawdę niesamowite przeżycie biec najszybciej jak można i przełamać własne granice. Moja fantastyczna ekipa spisała się na medal!

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja do wspólnego biegania.

Foto: runningcreatives

#WarsawTrackCup #NikeRunning #NikeRunClub #bieganie #running #bieg #sztafeta #biegambolubie #werunwarsaw #biegajznami #biegacze #biegaczka #runninggirl #przełamgranice #nowecele #NikeZoomFly #ZoomChallenge

2 thoughts on “Warsaw Track Cup Zoom Challenge.

 • Wrzesień 21, 2017 at 10:49 am
  Permalink

  Ale fajne wydarzenie i jeszcze możliwość spotkania z Angeliką Cichocką. Tylko pozazdrościć 😉 Gratulacje również osiągniętego czasu – ciężka praca i wytrwałość popłaca!
  Pozdrawiamy, Rodzinka Biega.

  Reply
  • Wrzesień 22, 2017 at 6:36 am
   Permalink

   Dziękuję i Pozdrawiam! 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *