Urodziny na biegowo!

Jak zapewne zaobserwowaliście na moich social mediach, w sierpniu zorganizowałam dla moich Czytelników, spotkanie biegowe i bieg RUN FOR FUN. Bardzo chciałam Was poznać i móc z Wami porozmawiać. Data spotkania nie wszystkim pasowała bo wybrałam dzień w tygodniu i w dodatku godzinę 18:00. Kilka osób niestety ze względu na pracę na drugą zmianę nie dotarła. Brakowało też  tych, którzy byli akurat na urlopie. Pomimo wszystko podjęłam się zorganizowania spotkania.

Przyznam szczerze, że nie chciałam zdradzać dlaczego wybrałam taką datę. Otóż 29 sierpnia to dzień moich urodzin i chciałam go spędzić tak jak lubię najbardziej. Aktywnie i wesoło! Z ludźmi zakręconymi na punkcie biegania tak jak ja, pozytywnymi i otwartymi na nowe wyzwania.

Na miejsce mojego wydarzenia wybrałam pobliski w okolicy Stadion Narodowy. Nie znam lepszego miejsca, które kojarzyłoby się z aktywnością. Pod Stadionem Narodowym spotkasz biegaczy, rolkarzy i rowerzystów.

Pomyślałam też, że fajnie byłoby wesprzeć innych w pierwszych, biegowych krokach i ogłosiłam zbiórkę koszulek dla osób potrzebujących.

Program spotkania był następujący:

18:00-18:20 Schodzenie się uczestników eventu. W trakcie oczekiwania na wspólny start biegu integracja.

18:20-18:30 Rozgrzewka biegowa i start Biegu Run For Fun.

19:30-19:40 Koniec wspólnego biegu, rozciąganie.

19:40-20:20 Rozmowy i piknik.

Wkońcu nadszedł dzień Biegowego Spotkania.

Pogoda dopisała, świeciło słoneczko. Było pięknie!

Przygotowałam balony, akcesoria do zdjęć na „fotobudkę”, magnetofon z podkładem muzycznym na rozgrzewkę i integrację. Chciałam, aby było wesoło a atmosfera sprzyjała nawiązywaniu nowych znajomości.  Na początek poprosiłam każdego z Uczestników o przedstawienie się i opowiedzenie o sobie.

Wspaniale było posłuchać Waszych historii. Każdy z Was jest dowodem na to, że wystarczy tylko chcieć. Największe wrażenie chyba na każdym zrobiła Edyta, która biega od dwóch lat a zaczęła biegać w wieku 50 lat. Jak widzicie wiek nie ma znaczenia! Każdy z Nas, młodszy czy starszy może zacząć dowolną aktywność fizyczną. Fantastycznie, że każdy z Nas polubił bieganie i że dzięki temu mogliśmy się spotkać.

Po rozgrzewce pobiegliśmy ścieżką wzdłuż Wisły w kierunku mostu Świętokrzyskiego, następnie przez most  Świętokrzyski na Powiśle, dalej Bulwarami Wiślanymi aż do mostu Śląsko-Dąbrowskiego i z powrotem ścieżką na plażę przy moście Poniatowskiego wprost na przygotowany mały piknik.

Skoro świętowałam urodziny to nie mogło zabraknąć tortu urodzinowego.  Przygotowałam też zdrowe muffinki. Dzięki wsparciu Healthy People mogłam Was poczęstować pysznymi herbatkami i każdy z Was otrzymał miłą niespodziankę do domu. Cieszy mnie bardzo, że dawaliście mi znać, że herbatki bardzo smakowały Wam i Waszym rodzinom.

Bardzo miło wspominam moje tegoroczne urodziny i serdecznie Wam dziękuję za obecność i bycie częścią tego ważnego dla mnie wydarzenia.

Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie już wkrótce!

#urodziny #biegowespotkanie #aktywneurodziny #urodzinynabiegowo #biegambolubie #bieganiemojąpasją #run #running #biegaczka #zdrowystylżycia #bieganie #runninggirl #bieganiejestdlaludzi #świętowanienasportowo #healthypeople #zdroweodżywianie #witalność #witaminy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *