RIVER BEAT czyli nowy trend treningowy.

W poniedziałek miałam przyjemność uczestniczyć w kameralnym evencie RIVER BEAT.

Spotkaliśmy się przy przylądku MIAMI WARS, gdzie czekała na nas piękna, nowoczesna barka.

Foto: InfoBarka

Foto: InfoBarka

Dosłownie po przekroczeniu progu pogoda zmieniła się diametralnie. Nagle zaszło słońce i nadeszła lawina czarnych chmur. Zapowiadało się, że pogoda może popsuć nasze plany. Nagle porządnie lunęło.

Na szczęście wspaniała atmosfera, miłe rozmowy w świetnym towarzystwie, nie były w stanie popsuć tego wydarzenia. W oczekiwaniu na poprawę aury spotkanie rozpoczęło się od wykładu Natalii Filipp o tym jak na przestrzeni kilku lat zmienił się rynek i podejście ludzi do fitnessu.

Dziś zdrowy styl życia jest modny i większość osób, które znam uprawia jakiś sport. Jeśli nie wyczynowo to choćby rekreacyjnie. Coraz więcej pojawia się fitness klubów oferujących najróżniejsze, nowe formy  fitnessu.  Dlatego gdy usłyszałam o tym niecodziennym treningu bez wachania zgłosiłam się.

Czyż nie każdemu marzy się taki rejs połączony z treningiem?

Mi się zamarzył, bo uwielbiam nowości, bo wiedziałam, że to będzie coś zupełnie innego.

I nie pomyliłam się.

Dzięki panującej pozytywnej energii wkońcu wyszło słoneczko i mogliśmy wypłynąć w niesamowity rejs.

Po wykładzie Natalii mogliśmy wysłuchać Tomasza Boruca, który zwrócił uwagę jak ważną rolę odgrywają fizjoterapia, badania profilaktyczne, prawidłowo dobrana dieta, strój sportowy, regeneracja i motywacja. Jako osoby aktywne fizycznie powinniśmy zadbać o każdy szczegół. Najważniejsza w sporcie jest sprawność. Mamy sobie nie szkodzić, a przeciążenie wyczerpującymi treningami może mieć odwrotny skutek. Osłabiony i niezregenerowany organizm łatwiej łapie kontuzje czy choroby. Obniża się nasza odporność i obciąża układ nerwowy. Stajemy się bardziej drażliwi, nerwowi i gorzej funkcjonujemy społecznie. Powinniśmy trenować świadomie, dając organizmowi czas na regenerację.

Dlatego nasza ekipa wspaniałych trenerek: Karolina Erdmann, Natalia Filipp oraz Aneta Nikodemska przygotowały dla nas trening Yogi i Body Mental, które wprowadziły nas w stan wyciszenia i relaksu.

Foto: Fit Fighterka

foto: Kik Fit Bar

Foto: KIF

Weszliśmy na taras barki, rozłożyliśmy maty i rozpoczęliśmy najpierw trening Yoga Beat. Yoga Beat to połączenie klasycznej jogi z elementami tańca i fitnessu. Dzięki niej wzmocnisz, wymodelujesz i uelastycznisz całe ciało w rytm świetnie dobranej muzyki.

Foto: KIF

Foto: KIF

Zachwycające widoki nadwiślańskie wzbogaciły nasze doznania. Ćwiczyliśmy w skupieniu aż do zachodu Słońca.

Po chwili odpoczynku rozpoczęły się zajęcia  Body Mental, które poprowadziły Natalia i Aneta. Body Mental to nowatorska forma ćwiczeń, połączenie treningu funkcjonalnego, elementów jogi i stretchingu.

Foto: KIF

Po takiej dawce aktywności  poczułam, że odpoczęłam. Równowaga wróciła do normy. Było coś dla duszy i dla ciała.

W trakcie rejsu wsparcie cateringowe zapewnił KIK FIT BAR, restauracja ze zdrową żywnością.

Przygotowane dla nas dania kusiły wyglądem i kolorem. Było zdrowo i przepysznie.

Jeśli będziecie mieli okazję wziąć udział w takim treningu to serdecznie polecam. Moim zdaniem RIVER BEAT to wspaniały projekt, który zachwyci każdego fitnessowego zapaleńca.

Nasza wspaniała załoga! 🙂

#RIVERBEAT #yogabeat #joga #BodyMental #trening #motywacja #event #followtheflag #followtheriver #KikFitBar #rejspoWiśle #InfoBarka

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *