Relacja z pokazu mody kolekcji Reebok na sezon jesień/zima 2016.

Sezon jesienny już w pełni a wkrótce nastaną długie, zimowe wieczory. Mam nadzieję, że nie dopadła Was jesienna chandra i nie odpuszczacie treningów pomimo tego, że szybciej się ściemnia i paraliżują nas myśli o wyjściu na trening, gdy wieje i pada.

Na wszelkie wahania motywacji mam jeden sposób. Planować treningi i realizować je tak jak zaplanowałam. Poza różnorodnością treningów moją uwagę skupiam również na strojach, w których ćwiczę czy biegam. Odzież musi być naprawdę wygodna, oddychającą, kolorowa, bo kolory dodają mi powera na treningu.

Oprócz tego przyznam, że lubię się wyróżniać. Wyróżniać pozytywnie, bo treningi to dla mnie sama przyjemność i pasja. Pasja, która dodaje mi skrzydeł i uwalnia ukryte pokłady siły i samozaparcia. Gdy mam cel, wytrwale dążę do niego. Stroje treningowe wyrażają moje uczucia, moją radość i euforię, która towarzyszy mi w trakcie i jeszcze długo po treningu.

9 listopada miałam okazję uczestniczyć w niepowtarzalnym pokazie mody marki Reebok na sezon jesienno-zimowy.

Już wcześniej widziałam niektóre propozycje w internecie, ale możliwość obejrzenia wszystkich stylizacji z bliska, dotknięcie i przymierzenie jest nieocenione.

IMG_6590

IMG_6594

IMG_6619

Pokaz mody uświetniły swoją obecnością Ambasadorki kolekcji: Kamila Szczawińska, Zosia Ślotała, Agata Pietroszek i Karolina Erdmann.

IMG_7030

IMG_7036

IMG_7073
Kolekcja obejmuje stylizacje fitnessowe, biegowe, taneczne, lifestylowe czy na jogę.

Pokaz to było istne show! Lepszej prezentacji nie można było wymyśleć. Wysportowane kobiety ćwicząc na scenie udowodniły, że zaprezentowana kolekcja jest wyjątkowa. Najbardziej urzekły mnie stylizacje biegowe i taneczne, choć outfity na jogę czy casual są równie zachwycające.

Jestem pewna, że każda z Was znajdzie nieograniczone możliwości łączenia kolorów i stylów. Bez problemu stworzysz swój jedyny, niepowtarzalny look nie tylko na trening, ale do pracy czy na spotkanie z przyjaciółmi.

IMG_6778

IMG_6782

IMG_6795

IMG_6844

IMG_6852

IMG_6948

IMG_6945

W czwartek za oknem była plucha, a my miałyśmy wspaniałą okazję doładowania energetycznego, które zapewniła nam fantastyczna Karolina Erdmann. Na dodatek Reebok przygotował dla nas przepiękne outfity!

IMG_7445Trening jogi z Karoliną Erdmann.

20161109_140642

IMG_7255

20161109_142903Outfit od Reeboka, komplet Run Wild

Pokaz mody to również okazja do miłych spotkań z koleżankami, które kochają sport.

IMG_7222Od lewej: Agata, Klaudia, Monika, Paula i ja

Reebok przygotował wspaniałą, wyjątkową kolekcję odzieży dla kobiet. W takich ciuchach każda z nas dostanie solidny zastrzyk motywacji i jestem przekonana, że nie znajdzie już żadnej wymówki.

Napiszcie jak Wam się podoba ta kolekcja?

Mam nadzieję, że skradła Wasze serca tak jak moje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *