Pokaz wiosennej mody biegowej #Run Your Way.

Czwartkowy wieczór, 25 lutego, spędziłam na pokazie mody biegowej „Run Your Way”. Pierwszy raz spotkałam się z taką inicjatywą, by na pokazie przedstawić tylko odzież i obuwie przeznaczone typowo dla jednej dziedziny sportu.

POKAZobrazekwyrozEvent odbył się w Sklepie Biegacza na warszawskim Powiślu. Często brałam udział w różnych treningach plenerowych, które organizował sklep i z przyjemnością przyjęłam zaproszenie na pokaz. Muszę przyznać, że pomysł był trafiony.

POKAZSTARTGościem specjalnym eventu była Natalia Gacka, Mistrzyni Świata Fitness Sylwetkowego oraz biegacz i bloger, Mateusz Jasiński.

pokazPO3Pokaz mody miał zaskakującą oprawę. W taneczny sposób kolekcje najlepszych sportowych marek: Nike, New Balance, Asics i Under Amour, zaprezentowała łódzka grupa Fame Art. Następnie po każdym występie tanecznym na wybieg wchodzili modelki i modele. Wśród nich znaleźli się znani blogerzy, Amator Runner Hubert Kred oraz Magda, Wiem co Jem.

pokazNIKE

pokazNIKE2

pokazPO6

pokazPO7

pokazPO8

pokazPO11

pokazPO10

pokazPO2

pokazPo1

Organizatorzy przygotowali również po pokazie część chilloutową. Był poczęstunek i były również konkursy. Zgłosiłam się jako uczestniczka do jednego z nich. Należało wybrać zestaw ubrań bądź akcesoriów danej marki. Miałam wybrać 3 rzeczy z marki New Balance. Trzeba było jak najbliżej zmieścić się kwoty 349, 90 zł.

Udało mi się całkiem nieźle, bo wybrałam rzeczy za kwotę 264 zł. Niestety inny uczestnik był bliżej podanej kwoty i to on zdobył nagrodę.

RUN-KONKURS_JA

RUN_KONKURS

RUN_konkurs2

Gośćmi na pokazie byli w większości biegacze, dlatego czułam się tam wyśmienicie. Część osób już znałam i wydarzenie było okazją do ponownego spotkania, ale było także okazją do poznania nowych, ciekawych osób. Lubię takie wydarzenia między innymi dlatego, że dają okazję do poznania osób, które łączy ta sama pasja.

Sklep Biegacza Warszawa Powiśle fantastycznie przygotował pierwszy w Polsce, pokaz mody biegowej. Jestem pod ogromnym wrażeniem i mam nadzieję, że inicjatywa będzie miała kolejne odsłony. Serdecznie gratuluję Organizatorom i Pomysłodawcom. Bawiłam się wspaniale, a dowodem na to jest fakt, że wyszłam jako jedna z ostatnich gości.

Ci, którzy przyszli i chcieli dowiedzieć się co będzie modne tej wiosny to ludzie naprawdę sympatyczni, pełni pasji, doświadczeni biegacze.

Każdy biegacz lubi i wybiera najczęściej odzież, która jest funkcjonalna, dobrze odprowadza pot i wilgoć z dala od ciała. Trenuje w odzieży, w której czuje się dobrze i komfortowo, która nie uwiera, nie ociera ciała, nie tworzy ran. Na szczęście, nigdy mi się taka sytuacja nie zdażyła. Ale słyszałam kilka historii kolegów biegaczy, którzy opowiadali o swoich męczarniach czy to z powodu koszulki, która pod wpływem potu bardzo poraniła, aż do krwi albo o spodenkach, które obtarły pachwiny. I jak w takich rzeczach i w takich nieprzyjemnych sytuacjach myśleć o dobrych wynikach a może nawet o podium? No raczej trudno.

Mnie osobiście jak kobiecie podobają się kolorowe ubrania. Kiedyś miałam nadwagę i dlatego ukrywałam swoją figurę pod ciemnymi ubraniami. Odkąd nie mam się czego wstydzić, ciesze się i chcę to pokazać swoim strojem. Jestem radosna i pełna energii do życia. Tak się czuję i pragnę to wyrazić również strojem. Poza tym bieganie wciągnęło mnie na dobre i dlatego wiem, ze to nie jest chwilowe zauroczenie i wybieram odzież najlepszych marek. Ceny są wyższe, ale te rzeczy są naprawdę tego warte. Warto zainwestować, gdy chodzi przy okazji o naszą kondycję i zdrowie.

Zatem biegaj i pokaż całemu światu, że idzie wiosna.

A wiosna to przecież energia i radość!

IMG_20160225_224616

#pokazmody #stylizacje #modasportowa #modabiegowa #modadlabiegaczy #Nike #NikeRunningPoland #NewBalance #Asics #UnderAmour #SklepBiegacza #Warszawa #Powiśle #sport #bieganie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *