Piękno to my.

Wczoraj obchodziłyśmy Dzień Kobiet. Chciałabym, aby każda z Nas spojrzała wgłąb siebie i zapytała siebie:

„Czy jestem szczęśliwa? Czy jestem z siebie dumna? Czy akceptuje siebie?”

Wraz z upływem lat widzę jak bardzo zmienia się moje spojrzenie nie tylko na siebie, ale i na otaczający świat. Jako nastoletnia dziewczyna miałam kompleksy, choć nie powinnam. Ktoś mi je wmówił. Byłam szczupła. Cokolwiek ubrałam wszystko dobrze na mnie leżało. Dobrze czułam się w swoim ciele. Ale uwierzyłam w to co usłyszałam. Dziś wiem, że nie powinnam i że pewność siebie przychodzi z wiekiem. Pewność siebie to świadomość własnej wartości i pokochanie siebie taką jaką się jest, pomimo tego co mówią i myślą o mnie inni.

Ktoś powiedział „Piękno jest w oczach patrzącego”, dlatego proszę Cię spójrz na siebie z miłością. Każda z nas jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Kobiecość to nie wygląd czy figura. Kobiecość to delikatność, wrażliwość, dobre serce, pomocna dłoń i nieskończone pokłady miłości. To spokój, harmonia i siła charakteru.

Często nie zdajemy sobie nawet sprawy jak bardzo jesteśmy silne. Silne duchem. Potrafimy wytrwać w najcięższych sytuacjach życiowych. Walczymy o swoje, gdy jest taka potrzeba. Bronimy i wspieramy naszych najbliższych. Potrafimy myśleć o wszystkich dookoła, ale często zapominamy o sobie.

My, kobiety, bez wyjątku powinnyśmy być zdrowe, pewne siebie i silne. Tylko wtedy będziemy w stanie poczuć się dobrze we własnym ciele i mieć wystarczająco dużo siły by walczyć z przeciwnościami losu każdego dnia. Aby być zdrową, szczęśliwą i pewną siebie trzeba czegoś więcej niż tylko dążenie do upragnionej wagi czy sylwetki. Każda z Nas powinna codziennie zrobić coś dla siebie.

Zadbaj o siebie i swoje zdrowie.

Nie bierz zbyt wielu spraw na głowę. Bądź bardziej asertywna. 

Ciesz się życiem! Korzystaj z jego uroków!

Wszystkiego Najlepszego Dziewczyny!!! 

PS. Piękną biżuterię znalazłam na www.skarbymurano.pl

#dzieńkobiet #zdrowie #siła #pewnośćsiebie #kwiaty #biżuteria #skarbymurano #prezenty #kobiety #kobiecość #dojrzałość #święto #świętujmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *