O MNIE

O MNIE

Cześć! Mam na imię Iza. Cieszę się, że trafiłaś na moją stronę.

Kim jestem? Zwykłą kobietą, żoną, mamą dwójki dzieci.. Każdego dnia walczę o lepszą kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie, bo najważniejsze, żeby czuć się dobrze w swoim ciele. Znajdziesz tu moją historię jak z kanapowca i osoby z nadwagą stałam się aktywną mamą. Jak zdrowy styl życia stał się moją pasją. Przedstawię Ci moją metamorfozę. Udało mi się zrzucić 32 kilogramy dzięki połączeniu aktywności i zdrowego odżywiania.

Znajdziesz tu, mam nadzieję, garść motywacji, inspiracji do działania i mnóstwo argumentów na to, że WARTO! Warto dbać o siebie, o własne zdrowie i zdrowie rodziny oraz że warto spełniać swoje marzenia. Pokażę Ci jak wdrażam zdrowe nawyki żywieniowe swoim dzieciom a także podzielę się z Tobą przepisami na zdrowe dania. Poza tym będę pisać o wszystkim co może Cię zainteresować. Będzie też trochę mody, pielęgnacji, nurtujących tematów.

Pokażę jak spełniam marzenia, bo one są w zasięgu ręki.

Nigdy się nie poddawaj!

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałabyś, żebym napisała na jakiś konkretny temat, napisz do mnie 🙂

Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

Zapraszam! 🙂

Kim jest Fit Fighterka?

Pozwól, że przedstawię jak Czytelniczki bloga zdefiniowały Fit Fighterkę.

Judyta

Fit Fighterka wydaje mi się być kobietą ZAWSZE walczącą, dążącą do wyznaczonego celu mimo każdego przykrego doświadczenia. Ciągła walka kształtuje siłę woli, a siła woli sprawia, że można osiągnąć niemożliwe. Fit Fighterka mimo osiągniętego sukcesu brnie dalej, niszczy kolejne przeszkody i pokazuje nie tylko samej sobie ale każdej innej kobiecie, że może odmienić siebie i całe swoje życie.

Kinga

Dla mnie Fit Fighterka jest już wygraną, spełnioną kobietą, która pomimo wielu przeciwności, brnie śmiało na przód, pokonuje własne słabości. Sama wiem jak ciężko jest zmotywować się do treningu czy diety i tym bardziej podziwiam Fit Fighterkę.

Natalia

Fit Fighterka-Według mnie jest to cudowna osoba która zaraża wszystkich swoim uśmiechem i takim pozytywnym ciepłem do ludzi. Udowadnia innym że można osiągnąć wszystko jeśli się tylko chce (udowadnia na swoim przykładzie). Dba o swoje zdrowie i pokazuje jakie są z tego korzyści. Jest piękną i waleczną kobietą, pomaga innym ludziom z uśmiechem na ustach, a przez ten blog pomoże wielu kobietom w pokonaniu codziennych problemów i dojścia do idealnej wagi, ale także w zmienieniu swojego życia na lepsze.·

Monika

Fit Fighterka to kobieta siłą ducha wielka, która o zdrowy styl życia dba, i cieszy się z życia każdego dnia. Bo zdrowie rodzi się w głowie, nasz styl życia i odżywiania i jesteś kobietą nie do pokonania.

Sylwia J.

Waleczna kobieta, która pomimo przeciwności losu, wyznacza sobie cele i osiąga je z uśmiechem na ustach

#fitfighterka

 

5 thoughts on “O MNIE

 • Wrzesień 16, 2015 at 8:53 pm
  Permalink

  Zaczynając pisać ten komentarz nie mogę zebrać szczęki z podłogi. Trafiłam tu właśnie przeglądając efekty metamorfoz z Tips for Women. Iza – pamiętam Cię z treningów przygotowujących do Biegu Kobiet w zeszłym roku, jak dzielnie biegałyśmy po Łazienkach i robiłyśmy skipy A i B od drzewa do drzewa pod okiem trenera Krupanka. Pamiętam też jak mówiłaś, że dopiero zaczynasz biegać, czym zrobiłaś spore wrażenie na mnie i mojej koleżance, bo my dochodziłyśmy do pierwszych 5km dużo dłużej, niż te kilka treningów. A teraz patrzę na Twoje zdjęcia i oczom nie wierzę! Totalnie inna dziewczyna – razem z kilogramami odjęło Ci kilka ładnych lat. Podziwiam Cię z całego serca – obyś była motywacją dla jak największej ilości dziewczyn oraz oczywiście swoich dzieci! Ja trzy miesiące temu też zostałam mamą i wiesz co? Odpalę sobie zaraz jakiś trening i mam nadzieję, że będę chodź w połowie tak wytrwała, jak Ty!

  Reply
  • Wrzesień 17, 2015 at 7:26 am
   Permalink

   Bardzo mi miło 🙂 Ale ten świat jest mały! 🙂 Jak zaczęłam biegać to już miałam -30kg na koncie. Najważniejsze dla mnie, że udało mi się zmienić styl życia. Wcześniej był czas na oglądanie seriali, bezsensowne trwonienie czasu a teraz mój czas jest dobrze wykorzystany i pełen pasji. Gratuluję świeżo upieczona mamusiu! Mam nadzieję, do zobaczenia na jakimś treningu! 😉

   Reply
 • Listopad 17, 2015 at 12:22 am
  Permalink

  Witam serdecznie Widzę w tym wpisie coś bardzo konkretnego. Ta strona spadła mi z nieba 😉

  Reply
  • Listopad 17, 2015 at 7:39 am
   Permalink

   Witam i serdecznie zapraszam do mnie częściej 🙂 Pozdrawiam cieplutko! 🙂

   Reply
   • Czerwiec 27, 2016 at 8:32 am
    Permalink

    I love this… So sweet, hilarious and so so like life of a mother… and living it to the fullest (good, bad and all)… thank you for shng&ari#8230;I wish you the best with your son…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *