NTC Mobility czyli sprawność i regeneracja.

Każdy z nas po tygodniu wypełnionym intensywnymi treningami potrzebuje również regeneracji. Dobrze byłoby, aby jeden dzień w tygodniu poświęcić na mobilność czyli rollowanie i streching wszystkich mięśni.

Właśnie taki trening proponuje Nike Training Club. W ubiegłym tygodniu miałam okazję uczestniczyć nie tylko w trening Endurance, ale również w Mobility. Fajnie się złożyło, że najpierw zafundowałam sobie solidny wycisk na NTC Endurance a po nim mogłam się porollować i rozciagnąć na Mobility.

mobility1

mobility2

mobility3

Trening poprowadził cudowny duet Nike Masters Trainers – Sandra Raju i Lidka Zamyłko.

mobility4

Sandra Raju to wulkan energii z Estonii oraz Lidka Zamyłko, Nike Master Trainer z Polski. Dzięki Lidce zaczęła się moja przygoda w klubie fitness z treningami NTC.

Celem treningu Mobility jest: ćwiczyć lepiej i szybciej się regenerować. Są to zajęcia o niższym poziomie intensywności, bazujące na rozciąganiu i budowaniu stabilności. Składa się on głównie z rollowania i stretchingu, które poprawiają sprawność i zwiększają zakres ruchów. To naprawdę działa!

mobility8

mobility11

mobility10

Zobaczcie jak po ćwiczeniach byłyśmy elastyczne i jak wysoko mogłyśmy podnieść nogi. Miałyśmy zdecydowanie lepszy zakres ruchu.

mobility9

mobility13

mobility14

Treningi NTC są dopracowane perfekcyjnie. Każdy znajdzie coś dla siebie a najlepiej serwować sobie wszystkie rodzaje czyli Endurance, Strong i Mobility. Sprawdźcie w swoim fitness klubie czy są treningi NTC, a jeśli nie ma to pozostaje Wam ściągnąć na telefon aplikację i możecie poćwiczyć same w domu. Nie ma sorry!

Nie macie wymówek, że nie wiecie jak trenować. Wszystko macie podane jak na tacy. Wystarczą tylko Wasze chęci.

Jeśli chcesz być sprawna i zdrowa. Chcesz poprawić kondycję i mieć wspaniałe samopoczucie, zafunduj sobie co drugi dzień trening. Mam nadzieję, że efekty mile Cię zaskoczą.

Życzę wytrwałości i Powodzenia!!! 🙂

mobility16

#NTC #niemasorry #trening #training #workout #mobility #endurance #Nike #nikeplus #bezwymówek #noexcuses #walczosiebie #nigdysięniepoddawaj #nevergiveup #justdoit #fitfighterka #bądźaktywna #zdrowystylżycia #rolowanie #rozciąganie #streching

2 thoughts on “NTC Mobility czyli sprawność i regeneracja.

 • Kwiecień 27, 2017 at 1:37 pm
  Permalink

  Interesujący wpis. Dzięki serdeczne za przydatne info.

  Reply
  • Kwiecień 28, 2017 at 11:46 am
   Permalink

   Proszę bardzo! 🙂 Pozdrawiam! 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *