Noworoczny Trening Fitness z HERBALIFE.

We wtorek 19 stycznia miałam przyjemność wziąć udział w treningu z Tomaszem Brzózką, trenerem, sportowcem i pasjonatem fitnessu.

IMG_2720
Spotkanie odbyło się w Klubie OH LALA przy ulicy Solec 38 w Warszawie, gdzie panowała bardzo kameralna atmosfera. Takie treningi to ja lubię. Miło było spotkać znajome twarze, ale wspaniale było poznać również nowe osoby. Każda z uczestniczek miała sportową pasję i to nas łączyło.

IMG_2717
Na wstępie było zapoznanie, należało przedstawić się z imienia oraz zaprezentować swoje ulubione ćwiczenie. Wybrałam squady.

IMG_2740
Następnie każda z nas miała za zadanie napisać każdej z uczestniczek jakiś komplement. Właśnie! Kiedy ostatnio usłyszałaś czy usłyszałeś komplement?
Nasza natura prędzej skłania nas do zauważania błędów, pomyłek czy samych wad w drugiej osobie. Najczęściej widzimy negatywy, zamiast skupić się na dobrych cechach. To było dobre ćwiczenie.

Powiedz codziennie kilku osobom jakiś miły komplement. Wiem, to bardzo trudne, ale zobaczysz, że Twój dzień i dzień komplementowanej osoby będzie piękniejszy! Nauczmy się sprawiać drobne przyjemności innym, a sami na pewno też zostaniemy nimi obdarzeni. Dobra energia zawsze powraca. Dlatego tak bardzo ważne jest otaczać się pozytywnymi i wspierającymi Cię osobami.

IMG_2737

Na szczęście udało mi się napisać Dziewczynom miłe słówka. I sama odczytałam kilka ciepłych słów. Zrobiło się miło. Bo jak się nie ucieszyć gdy widzisz słowa: „Jesteś bardzo pozytywna”.

IMG_2782

IMG_2790

Wracając do tematu. Tomasz Brzózka tym treningiem pokazał nam, że nie tylko ciało liczy się w sporcie czy aktywności. Jeśli zabraknie snu, regeneracji czy porządku w głowie to nawet to najbardziej wysportowane, silne ciało nie podoła wyzwaniom. Wszystko zaczyna się w głowie. To mózg jest centrum dowodzenia i równie ważny jest trening mentalny oraz relaksacja. Trener pokazał nam kilka ćwiczeń które pomagają w wytworzeniu się nowych połączeń nerwowych. Powinniśmy pamiętać również o takim treningu, aby stymulować nasz mózg.

IMG_2831
Kolejnym punktem była relaksacja, wykonaliśmy trening autogenny Schultza. Położyliśmy się wygodnie na podłodze i słuchaliśmy poleceń lektora. Taka sesja trwała 20 minut i naprawdę udało mi się zrelaksować. Nie chciało mi się wstać, poleżałabym tak kolejne 20 min. To znak, że mój organizm potrzebuje takiego wyciszenia, odstresowania.

IMG_2857

RELAKSACJA

Bardzo dziękuję firmie Herbalife za zaproszenie na event. Uwielbiam poznawać nowe rodzaje treningów i odkrywać przy tym co wnoszą do mojego życia.
Wszyscy trenerzy, sportowcy namawiają codziennie do treningów, ale nikt nie mówi o potrzebie treningu mentalnego czy relaksacyjnego. Dzięki takiemu spotkaniu zostałam uświadomiona i na pewno wplotę te metody w moje plany treningowe.
Przed pójściem na wydarzenie liczyłam, że będzie to solidny wycisk, a okazało się, że była to ogromna dawka motywacji, inspiracji i pozytywnej energii. Jestem mile zaskoczona! Niezła zmyłka 😉

Najważniejsze uwierzyć w siebie, w swoje możliwości. Jeśli umysł będzie współpracował z ciałem to sukces gwarantowany.

jaabc
Przemyślcie proszę czy w Waszych dotychczasowych działaniach nie nastąpił jakiś regres, może opadła motywacja, może trenujesz systematycznie a od roku nie możesz się przełamać i przebiec jakiegoś konkretnego dystansu czy schudnąć. Może właśnie Ty również potrzebujesz treningu mentalnego i relaksacji. Spróbuj!
A może od dawna stosujecie takie treningi? Proszę napiszcie o Waszych efektach w komentarzu.
Tymczasem życzę Wam Osiągnięcia Wyznaczonych Celów!!!

IMG_2889

#trening #fitness #herbalife #motywacja #treningmentalny #relaksacja #cel #wyniki #sukces #TomaszBrzózka

One thought on “Noworoczny Trening Fitness z HERBALIFE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *