Nowa kolekcja Nike Rostarr dla biegaczy.

Dzisiaj premiera najnowszej kolekcji Nike Rostarr dla biegaczy!

Jesteście jej ciekawi?

Zdradzę Wam jak będzie wyglądała i co znajdziecie w ofercie.

Otóż są to cztery kultowe modele Nike do biegania ozdobione wyrazistymi nadrukami autorstwa nowojorskiego artysty i biegacza Rostarra.

Rostarr2_copy_hd_1600

Geometryczne wzory łączą świat sztuki i biegania, odzwierciedlając płynność i rytm miejskich biegów. Rostarr zbudował swój wizualny środek przekazu o nazwie „Graphysis”, który podkreśla geometryczny dynamizm cechujący każdą z jego prac. Artysta jest autorem logo klubu dla biegaczy „Black Roses” i sam regularnie bierze udział w treningach z tą ekipą.

Rostarr1_hd_1600
Rostarr o nowej kolekcji mówi: „Podczas tworzenia eksperymentowałem z różnymi piórami i pędzlami do kaligrafii, aż znalazłem kombinację dopasowaną stylistycznie – jeśli coś wygląda dobrze i współgra ze sobą, od razu to widać. Ważne jest, by litery wyróżniały się płynnością i rytmem, tak jak w bieganiu – trzeba narzucić sobie właściwe tempo”.

Odkryj buty Nike Air Zoom Pegasus 33, Nike Air Zoom Structure 20, Nike Free RN i Nike LunarGlide 8 w wersjach opracowanych przez Rostarra i zapewnij sobie stylowy wygląd podczas biegu przez miasto.

HO16_RN_ROSTARR_878697-PREM_001_A.tifFoto: Nike Air Zoom Structure 20 z kolekcji Rostarr

HO16_RN_M_Rostarr_Footwear_01.tifFoto: Nike Air Zoom Pegasus 33 kolekcja Rostarr

Wzornictwo Rostarra znalazło swoje miejsce na wyjątkowych produktach do biegania, ozdobionych również odblaskowymi elementami zapewniającymi widoczność w warunkach słabego oświetlenia.

Klikając w poniższe zdjęcie zostaniecie przekierowani do sklepu Nike, gdzie możecie obejrzeć pełną kolekcję Nike Rostarr.

HO16_RN_W_Rostarr_Apparel_01.tif

#Nike #NikeRunning #running #graphysis #Rostarr #Rostarrcollection #newcollection #runningcollection #forrunners #dlabiegaczy #kolekcjadlabiegaczy #nowakolekcjaNike #runner #fashion #newtrend #NikeRunClub #NikeAirZoomStructure20 #NikeZoomPegasus33 #NikeLunarglide8 #NikeFreeRN

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *