Mój sposób na balans.

Po intensywnym tygodniu wypełnionym ciężkimi treningami, w weekend, z przyjemnością zwalniam tempo.

W niedzielę udało mi się obudzić przed siódmą rano i postanowiłam wykorzystać piękną i słoneczną aurę najlepiej jak można czyli aktywnie!
Szybciutko wskoczyłam w biegowe ciuszki. Ponieważ termometr wskazywał 6 stopni wybór padł na długie leginsy i bluzę z kapturem. Cały outfit w najbardziej dziewczęcym kolorze!

DSC_0455
Na treningi lubię ubierać się kolorowo, bo w ten sposób chcę pokazać moje optymistyczne podejście. Zdrowy styl życia to dbanie nie tylko o to co jemy, ale również aktywność dająca nam radość i spełnienie.

DSC_0442

Zdrowe ciało to zdrowie fizyczne i psychiczne. W codziennym pędzie nie trudno o napięcia i stresy. W stan równowagi najbardziej wprowadza mnie bieganie i joga.

DSC_0448
Obie aktywności doskonale się uzupełniają. Po bieganiu ćwicząc jogę rozciągamy i wzmacniamy mięśnie oraz ścięgna. Nasze ciało staje się bardziej elastyczne i unikamy w ten sposób kontuzji.

DSC_0469
Każdą asane robię w swoim tempie. Skupiam się na ćwiczeniach i wsłuchuję w odgłosy natury. Słyszę śpiew ptaków, pluskanie kaczek w pobliskim stawie. Nie muszę się nigdzie spieszyć. To jest czas tylko dla mnie. Uwielbiam takie chwile. Pełen relaks.
DSC_0465

DSC_0484

Czas się zatrzymuje. Jest tylko rytm oddechu, piękna natura, medytacja. Głowa odpoczywa. W ten sposób czerpię pozytywną energię na kolejne dni. Łapię balans.

DSC_0491

DSC_0511

Joga jest doskonałym wyzwaniem dla ciała. Staram się ćwiczyć systematycznie, bo wtedy są efekty.

DSC_0601

popka (5)

aa (4)

Bakasana kiedyś była dla mnie nieosiągalna. Na dzień dzisiejszy jest progres. Ale jest jeszcze trochę do dopracowania.

FINAL

DSC_0644

Zawsze chcę być jak najbliżej natury dlatego wybrałam ekologiczną matę do jogi  JOY in me

Urzekł mnie wzór Ocean Love. Błękit oceanu działa na moje zmysły odstresowująco. To taka moja przestrzeń na nowe wyzwania.

DSC_0625 (6)

Po treningu czekała na mnie zdrowa przekąska w postaci shake Chias. Moim faworytem jest smak kokos kakao cynamon. Doskonała porcja białka po wysiłku, bez cukru i bez laktozy.

DSC_0665

To była piękna niedziela! 🙂

A Wy jakie macie sposoby na złapanie równowagi?

 

Stylizacje GYM HERO:
Bluza Pink Heart Hoodie
Leginsy Future

Stanik sportowy Grunge
Leginsy Grunge

#trening #bieganie #joga#GYMHERO #yoga #yogatime #wiosna #bestronggirl #beyourownhero #nevergiveup #nigdysięniepoddawaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *