Matko Polko! Też masz prawo spełniać swoje marzenia.

Na szczęście ja wiem jak spełniać swoje marzenia, ale wciąż na świecie są kobiety, które nie mają ani nadziei, ani chęci na zmiany. Kluczem do ich spełniania są szczere chęci i  właściwe wybory. Gdybym nie zaryzykowała i nic nie zmieniła w życiu, nie byłabym w tym miejscu gdzie jestem. Małymi krokami, miesiąc po miesiącu, wytrwale realizowałam wytyczone działania, które przybliżały mnie do celu. Jak się okazało po drodze odnalazłam sposób na zdrowie, lepsze samopoczucie i poprawę kondycji. Nie spodziewałam się, że odkryję coś ważniejszego, moją pasję!

Dziś chcę się z Wami tym dzielić i pokazać na własnym przykładzie, że chcieć to móc. To nieprawda, że aby spełniać swoje marzenia musisz mieć pieniądze, bo ja ich nie mam. Poświęcam swój czas na to by pisać na blogu o tym co robie, co dał mi i co wciąż daje zdrowy styl życia. Ten, kto nigdy wcześniej nie ćwiczył, nie trenował nie ma pojęcia o czym mówię. Ale jest na to jeden sposób. Wziąć swój los w swoje ręce. Spróbuj i przekonaj się sama.

Zrób w końcu coś dla siebie!

Nie patrz na to co mówią inni. Większość ludzi jest wiecznie niezadowolona z siebie i zawsze narzeka lub użala się nad sobą. Tylko czy warto tracić energię i samemu się nakręcać negatywnymi emocjami?

Zobaczysz, gdy zmienisz nawyki żywieniowe i rozpoczniesz dowoloną aktywność fizyczną, zmieni się nie tylko Twoje ciało ale i myślenie. Odkryjesz pozytywne efekty zdrowego stylu życia.

Zawsze staram się myśleć pozytywnie i rzadko miewam gorsze dni. Jeśli jesteśmy pozytywnie nastawieni to wszystko układa się po naszej myśli. Często słyszę w komunikacji miejskiej falę narzekań a to na pracodawcę a to na partnera. Zawsze masz wybór!

Jeśli czyjeś zachowanie Ci nie odpowiada to z szacunku dla samego siebie, zmień pracę lub rozstań się z partnerem. Nie ma sensu trwonić czas na ludzi, którzy Ciebie nie doceniają i nie szanują. Wszelkim toksycznym relacjom powiedz stanowcze NIE.

Jeśli masz koleżankę, która Ci zazdrości i za plecami obgaduje. Zakończ te znajomość. Poprostu.

Prawdziwa przyjaźń jest bezinteresowna, nie kieruje się zawiścią. Szukaj w swoim otoczeniu ludzi takich jak Ty! Uśmiechniętych, pozytywnie nastawionych i zadowolonych z życia. Takich, którzy tak jak Ty skupiają się na rzeczach wartościowych. Myślę, że pozytywne osoby przyciągają się. Podobnie z tymi drugimi. Jeśli one zamiast skupić się na osobistym rozwoju, własnych pasji i spełnianiu marzeń wolą plotkować i tracić nerwy, niech tracą swój cenny czas. Nie każdy musi wybierać dobrze.

Nikomu niczego nie zazdroszczę. Ani sylwetki czy luksusowego auta ani pięknego, dużego mieszkania. Żyję bardzo skromnie. Nie potrzebuję dużo do szczęścia i wiedz, że czuję się szczęśliwa i spełniona.

Wszystko zależy od Ciebie. Wiem, że dla każdego szczęście ma inne znaczenie ale wiedz jedno.

Jeśli Ty sam ze sobą nie będziesz szczęśliwy to nikt i nic nie będzie w stanie dać Ci szczęście.

Śmieje się, gdy widzę Panie w oknie, które zamiast zrobić coś sensownego np. ugotować obiad czy pójść na spacer, obserwują wszystko i wszystkich, a same nie widzą swoich wad, obgadując wszystkich za plecami. To typowa nasza polska mentalność. Jeśli nic w życiu nie osiągnąłeś to krytyka i zawiść wylewa Ci się uszami. Bo sam sobą nie reprezentujesz nic poza zwykłą złośliwością. Jesteś zły, że ktoś potafi wziąć się z życiem za bary i pokazać kto tu rządzi!

„To wybór, a nie przypadek, decyduje o twoim przeznaczeniu. Sam musisz zdecydować, ile jesteś wart, jaką odgrywasz rolę w świecie i w jaki sposób nadajesz mu sens. Nikt inny nie dysponuje tym, co ty – twoim zestawem talentów, pomysłów, zainteresowań. Jesteś oryginalnym egzemplarzem. Arcydziełem.” Regina Brett „Bóg nigdy nie mruga”

Uwierz w siebie i w swoje możliwości. Tylko tyle i aż tyle.

Kochaj świat i ludzi. Bądź otwarty na ludzi i nowe doświadczenia. Czerp z życia to co najlepsze, bo życie masz tylko jedno. Bądź szczęśliwy!

#motywacja #pozytywnemyślenie #pozytywnaenergia #optymizm #działaj #dbajosiebie #walczosiebie #nigdysięniepoddawaj #spełniajmarzenia #realizujsię #rozwójosobisty #fitgirl #fitfreak #pozytywniezakręcona #fitmama #aktywnamama #fitfighterka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *