Książki motywujące do zmian.

Kończy się stary rok. Za chwilę rozpoczniemy kolejny, nowy. Czy macie jakieś postanowienia na nadchodzący rok? Jakieś marzenia, które ciągle tkwią w głowie, a na które zabrakło determinacji do ich spełnienia?

Rok temu dokładnie w grudniu wyznaczyłam sobie nowe cele i wyzwania. Po raz pierwszy nie udało mi się osiągnąć żadnego z nich. Dlaczego? Myślę, że nie zabrakło mi motywacji i determinacji. Zabrakło mi najważniejszej rzeczy a mianowicie zdrowia. Mijający rok traktuję zatem jako rok niespełnionych marzeń ale skoro ze zdrowiem jest już w porządku to zabieram się za ponowne wyznaczenie wyzwań na nowy rok i tym razem jestem pewna, że uda się spełnić każde z nich.
Tak będzie na pewno!
Wierzę w to bardzo.


Dzisiejszy wpis chcę poświęcić na podzielenie się z Wami trzema tytułami, które inspirują do zmiany, do podążania za swoimi marzeniami.

Pierwsza z nich to „Po prostu zrób to!” Ilja Grześkowiaka, jest zbiorem ekscytujących historii, dzięki którym dowiesz się dlaczego strach jest Twoim największym sprzymierzeńcem. Znacie to powiedzenie: ” Im bardziej się czegoś się boisz, tym bardziej powinieneś to zrobić”?
Każdy z Nas powinien kierować się własnymi potrzebami i pragnieniami, a większość z nas odsuwa własne potrzeby na dalszy plan i podporządkowuje się oczekiwaniom innych. Ludzie nie zmieniają się, bo boją się nieznanego, nie wiedzą co ich spotka. Wybierają to co znają, wolą nie ryzykować.
Czy odczuwasz strach przed wykonaniem odważnego kroku?
Boisz się co powiedzą inni?
Tak naprawdę im więcej mamy odwagi by wyrażać nasze potrzeby poprzez słowa, działania i pomysły, tym większe znaczenie nadajemy własnemu życiu. Każdy z Nas powinien dążyć do realizacji własnej drogi i przeżyć swoje życie tak jak chce.
Jeśli dotychczas nie potrafiłeś dokonać zmian w swoim życiu to po przeczytaniu tej książki mam nadzieję, że się wkońcu uda. Po prostu zrób to, bo jeśli Ty tego nie zrobisz, to nikt inny tego nie zrobi.

„Po prostu zrób to!”


Drugi tytuł to „Kawiarnia na końcu świata. Opowieść o sensie życia” Johna Streleckyego. Książka stała się międzynarodowym bestsellerem i zainspirowała miliony ludzi do wzięcia życia w swoje ręce. Jest to pozycja, która skłania do refleksji, do zajrzenia głęboko w siebie. John, bohater książki to człowiek żyjący w ciągłym pośpiechu. Wkońcu trafia na życiowe rozdroże i dociera do pewnej kawiarni, gdzie spotyka trzy osoby. John wyrusza w podróż do swojego wnętrza. Odkrywa nowy sposób spojrzenia na życie, na siebie samego i na to co go otacza. Dzięki tej poruszającej historii odpowiesz sobie na najważniejsze pytania na temat sensu życia.

„Kawiarnia na końcu świata”

Trzecia książka „Zasady Zwycięzców” Bodo Schafera to zbiór 30 zasad, dzięki którym w ciągu miesiąca zaczniesz wieść życie, którego pragniesz i na które zasługujesz. Każdego dnia przeczytaj jedną zasadę a po miesiącu zaczniesz spełniać swoje marzenia. Z poradnika dowiesz się jak zmienić siebie i swoje nastawienie do świata, żeby zostać zwycięzcą. Nauczysz się jak traktować porażki i jak szybko podejmować decyzje. Bodo uważa, że „powinniśmy robić w życiu to, co kochamy. W przeciwnym razie nie dowiemy się, do czego naprawdę jesteśmy zdolni. Nigdy nie powinniśmy się poddawać, przenigdy. Ale do tego potrzebujemy pasji, która pojawia się dopiero wówczas, kiedy coś naprawdę kochamy.” I ja się z nim całkowicie zgadzam.
„Zasady Zwycięzców” to idealna lektura dla osób, które chcą kreować swoją przyszłość.

„Zasady Zwycięzców”


Jestem przekonana, że te trzy tytuły pomogą Wam w odkryciu drogi ku spełnieniu. Warto zaryzykować i wziąć los we własne ręce. Wkońcu do odważnych świat należy!
Książki możecie zamówić na www.wydawnictwoaktywa.pl
Na stronie wydawnictwa znajdziecie wiele pozycji z czołówek list bestsellerów jak i tytuły niedostępne nigdzie indziej.

Przy okazji pragnę złoży Wam noworoczne życzenia. Niech 2020 rok będzie rokiem dobrych zmian. Odważcie się spełniać własne marzenia.

#książka #motywacja #rozwójosobisty #rozwojosobisty #przyszłość #marzenia #czasnazmiany #zmiana #motywacjadodziałania #changemaker #betterfuture #lepszejutro #bookstagrampl #czytam #czytambolubie #ksiazkanadzis #takiwieczór #booktime #czytamirecenzuje #wydawnictwoaktywa


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *