KONKURS o pakiet na II BMW Półmaraton Praski.

KONKURS o pakiet na II BMW Półmaraton Praski 2015.

Start II BMW Półmaratonu Praskiego odbędzie się na Al. Zielenieckiej. Następnie trasa biegnie w kierunku Saskiej Kępy, przez klimatyczną ul. Francuską, a następnie ul. Zwycięzców. Dalej trasa wiedzie prosto na Gocław, gdzie miniesz m.in. obok pięknego Jeziora Balaton. Ulice Gen. Abrahama i Gen. Fieldorfa poprowadzą na szeroki i płaski Wał Miedzeszyński, na którym nastąpi pętla, a za nią długa i szybka prosta do Wybrzeża Szczecińskiego oraz Helskiego. Ostatnie kilometry to klimaty warszawskiej Pragi Północ, czyli m.in. ulice Zamoyskiego i Targowa. Na koniec skręcisz w Al. Zieleniecką, skąd już będzie blisko do mety zlokalizowanej w Parku Skaryszewskim.
Być może marzy Ci się udział w Półmaratonie Praskim, ale mieszkasz zbyt daleko aby w ciągu godziny czy dwóch dotrzeć na bieg. Organizatorzy wyszli z inicjatywą skorzystania z darmowych noclegów z zapleczem socjalnym na sali gimnastycznej w Liceum Ogólnokształcącym im. Jakuba Jasińskiego przy ul. Grochowskiej 346/348.
Szkoła znajduje się w odległości około 800m od Startu BMW Półmaratonu Praskiego i będzie dostępna w godzinach od 19:00 w sobotę (29 sierpnia) do godziny 8:00 w niedzielę (30 sierpnia). Ekwipunek (tj. karimaty, śpiwory itd.) trzeba zorganizować we własnym zakresie.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wszystkich chętnych Organizatorzy proszą o przysyłanie zgłoszenia na adres:biuro@polmaratonpraski.pl, podając imię i nazwisko oraz numer startowy.
Jeśli chcesz podjąć się nowego wyzwania biegowego jakim jest Półmaraton lub chcesz pobiec ze względu na szybką trasę i ustanowić nową życiówkę to zapraszam do udziału w Konkursie o pakiet na II BMW Półmaraton Praski.
Do wygrania są 2 pakiety! 🙂

ZASADY KONKURSU:
Pod tym wpisem należy w komentarzu uzasadnić dlaczego chciałbyś wziąć udział w II BMW Półmaratonie Praskim 30 sierpnia 2015 r.
Autorów 2 najciekawszych odpowiedzi nagrodzę pakietem.
Mam nadzieję, że zgłoszeń będzie wiele 😉
Konkurs trwa od środy 5 sierpnia do wtorku 11 sierpnia do godz. 22:00
Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi najpóźniej do 13 sierpnia.
Życzę Powodzenia!!!

Praski

#bmwpolmaratonpraski #konkurs #polmaraton #wyzwaniebiegowe #zyciowka #bieganie

15 thoughts on “KONKURS o pakiet na II BMW Półmaraton Praski.

 • Sierpień 5, 2015 at 3:10 pm
  Permalink

  Bo mnie, biednego filologa z bożej łaski nigdy w życiu na BMW stać nie będzie, to chociaż bym przebiegł półmaraton sponsorowany/sygnowany tą marką 🙂
  p.s. zawsze jak coś jest „praskiego” to się zastanawiam czy chodzi o dzielnicę Warszawy – Pragę, czy o stolicę Czech – Pragę (ano, studoval jsem českou filologie ;))

  Reply
 • Sierpień 5, 2015 at 3:14 pm
  Permalink

  Pobiegnę w II Półmaratonie Praskim ponieważ to będzie mój pierwszy oficjalny bieg na tym dystansie. Mam zamiar przezwyciężyć słabości i uzyskać przyzwoity wynik. Bo mam coś do udowodnienia światu! 😉

  Reply
 • Sierpień 5, 2015 at 3:40 pm
  Permalink

  W tamtym roku biegłam z zamiarem złamania 2 godzin niestety nie udało się z powodu porażajacej kontuzji. W tym roku nie mam zamiaru złamania dwóch godzin, chcę zającować koleżance, dla której to będzie pierwszy półmaraton 🙂

  Reply
 • Sierpień 5, 2015 at 4:19 pm
  Permalink

  powalczyć o godzinke i 12 minutek

  Reply
 • Sierpień 5, 2015 at 5:25 pm
  Permalink

  Półmaraton Praski byłby dla mnie wspaniałym doświadczeniem, ponieważ ostatni raz w stolicy byłem ok. 5 lat temu. A oto dlaczego jeszcze chciałbym wystartować:
  Endorfiny w stolicy
  Emanujące na ulicy
  Dodają powera
  Robią za przyjaciela
  Iść w Warszawie do mety nie przystoi
  Tutaj każdy wolontariusz Cię napoi
  To byłby drugi półmaraton
  Ale pierwszy w stolicy
  Widziałbym cudowny Balaton
  I biegł jak koń woźnicy
  Publika na pewno poniesie
  I po nową życiówkę uniesie! 🙂

  Reply
 • Sierpień 5, 2015 at 7:05 pm
  Permalink

  bylaby to moja pierwsza impreza poza granicami mojego wojewodztwa. Ciekawa jestem atmosfery,ludzi i pieknej Warszawy.Fajnie byloby wygrac pakiet zeby moc pobiec w innym niz dotychczas miejscu:-)

  Reply
 • Sierpień 5, 2015 at 7:17 pm
  Permalink

  W maju zrodził mi się w głowie pomysł przebiegnięcia w sierpniu Półmaratonu. Kontuzja niestety pokrzyżowała mi wszelkie plany treningowe… Nie jestem przygotowana , nie chcę osiągnąć nie wiadomo jakiego czasu, ale chcę być częścią tego wydarzenia, chcę poczuć te emocje, miłe pulsowanie w skroniach i wiatr we włosach…

  Reply
 • Sierpień 9, 2015 at 4:45 pm
  Permalink

  Start w stolicy to jedno z moich największych marzeń. Najlepiej, aby to była wielka impreza, z dużą ilością uczestników i niepowtarzalnym klimatem. Szybka trasa , dobra zabawa, walka o życiówkę i zwiedzanie miasta w biegu. Czy to nie piękne? Marzenia są po to aby je spełniać, a BMW Półmaraton Praski byłby ku temu świetną okazją. Poza tym, to najwyższa pora, aby smok Wawelski poderwał Syrenkę!

  Reply
 • Sierpień 10, 2015 at 8:23 am
  Permalink

  Witam, a ja pakiet na BMW Polmaraton chciałbym wygrać dla mojego syna. Wprawdzie bardziej jest kajakarzem niż biegacze ale po lipcowym obozie sportowym bardzo zapragnął pobiec w tym polmaratonie. Gdybym wygrał dla niego ten pakiet to pewnie oslodzilbym mu tym niepowodzenie w startach na MP w kajakarstwie 😉
  Pozdrawiam
  Marcin

  Reply
 • Sierpień 10, 2015 at 2:01 pm
  Permalink

  Chciałbym w dobrym stylu świętować moje 2 lata z bieganiem i właśnie II BMW POLMARATON Praski byłby idealnym miejscem do tego. Dodam że nie było łatwo od 120 kg do 82 kg i od zadyszki na 1 km do maratonu w 3:28:55 teraz poświęcenie i wytrwałość procentuje i dla tego pakiet na polmaraton byłby idealna nagroda dla mnie .

  Reply
 • Sierpień 10, 2015 at 6:34 pm
  Permalink

  Dlaczego chciałabym wygrać?! To oczywiste. Warszawa to miasto, które kocham nad życie.
  Zwiedzanie stolicy na biegowo byłoby moim największym marzeniem.
  Warszawa to miasto z historia – mimo,że pochodze ze Śląska 1 sierpnia mam swoją minutę ciszy. Zawsze chwała bohaterom. Nie mogłam pobiec w Biegu Powstania Warszawskiego dlatego teraz chciałabym oddac im cześć zmagając się tak jak oni ze swoimi slabościami.
  Spełniłabym swoje małe marzenie i poczuła klimat tego miasta na biegowo.

  Reply
 • Sierpień 10, 2015 at 10:19 pm
  Permalink

  Dla mnie II Półmaraton Praski będzie kolejnym sprawdzianem postępów jakie poczyniłem od ponad półtora roku, to właśnie wtedy zmieniło się moje życie. Odkryłem że sport można naprawdę polubić oraz bezgranicznie oddawać się swojej pasji. Będzie to również kolejna okazja aby w ciekawy sposób poznać przepiękne miasto jakim jest Warszawa.

  Reply
 • Sierpień 11, 2015 at 8:54 am
  Permalink

  Chciałbym wystartować, ale nie sam. Osobiście jestem już zapisany na półmaraton, ale ewentualną wygraną chciałbym przekazać ukochanej osobie. Dawno nie spędziliśmy razem weekendu, a to byłaby świetna okazja na wypad do Warszawy a przy okazji spędzić czas na sportowo i pełni wrażeń. Nie ma to jak wspólna pasja i zainteresowania. Na pewno pomógłbym ukochanej osiągnąć rekord życiowy! Wspierałbym od samego startu do mety! 🙂 a na koniec zaprosiłbym na wykwintną regenerację 🙂

  Reply
 • Sierpień 11, 2015 at 9:40 am
  Permalink

  Dla mnie II Półmaraton Praski będzie kolejnym sprawdzianem postępów jakie poczyniłem od ponad półtora roku, to właśnie wtedy zmieniło się moje życie. Odkryłem że sport można naprawdę polubić, oraz bezgranicznie oddawać się swojej pasji. Będzie to również kolejna okazja aby w ciekawy sposób poznać przepiękne miasto jakim jest Warszawa.

  Reply
 • Sierpień 13, 2015 at 10:20 am
  Permalink

  Ogłaszam wyniki Konkursu!
  Zwycięzcami, którzy otrzymują pakiet na II BMW Półmaraton Praski są:
  Jakub Jędrzychowski i Marcin.
  Serdecznie Gratuluję!!! 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *