Koktajl dla zdrowia i urody.

Zima to bardzo trudny czas dla naszej skóry, włosów i paznokci. Suche powietrze z kaloryferów czy niekorzystne warunki atmosferyczne, nie oszczędzają nas. Dochodzi również gorsze samopoczucie, zmęczenie i brak energii. Łatwiej też o infekcje. Musimy zatem działać ochronnie.
W ubiegłym tygodniu ponownie odwiedziłam Klinikę Witaminową przy ul. Stawki 4B w Warszawie. Jak pisałam 3 tygodnie temu, pierwsza wizyta w tym miejscu to była konsultacja lekarska. Na wizycie Pani doktor, po przeprowadzeniu ze mną dokładnego wywiadu, zaleciła mi wykonanie badań jak morfologia, glukoza, hormony tarczycy. Ponieważ najpierw musiałam je wykonać, podanie koktajlu witaminowego trochę się odwlekło. Gdy miałam wyniki badań, z których wynikało, że nie mam żadnych przeciwwskazań, Pani doktor zleciła podanie kroplówki witaminowej.

klinika_front
Koktajl witaminowy to zestaw witamin: wit. A, kompleks wit. B, wit. C, D, E.
Ponieważ jestem osobą aktywną fizycznie moje zapotrzebowanie na witaminy jest 2-3krotnie większe. Taki koktajl pomoże mi uzupełnić niedobór witamin, budować masę mięśniową oraz spalać tkankę tłuszczową. Najważniejsze, że taka terapia jest mało inwazyjna, ma wysoką skuteczność i nie zaburza rytmu treningów. Dostarczamy witaminy bezpośrednio do krwioobiegu, pomijając układ pokarmowy. W ten sposób eliminujemy wpływ enzymów trawiennych. Dostarczamy w 100% wartościowych składników, dzięki czemu terapia jest szybka i skuteczna. Suplementy diety w tabletkach dostarczą nam max. 40% wartości składników.

20151126_122528

Zabieg trwa 30 minut. W trakcie podawania kroplówki, można się zrelaksować w fotelu masującym i poczytać czasopisma.

20151126_121526
U osób uprawiających sport, witaminy szybciej utylizują się, wpływają na wydolność, poprawiają krążenie krwi oraz wchłanianie składników.
Witaminy A, C, E to witaminy młodości. Witamina A wpływa na pracę tarczycy, zwiększa odporność na zakażenia i wzmacnia błony śluzowe nosa, gardła, płuc i jelit. Niezbędna do syntezy białek, czyli tworzenia się nowych tkanek mięśniowych. Witamina B1 przyspiesza metabolizm białek oraz produkuje hemoglobinę, która pomaga w transportowaniu tlenu do wszystkich komórek naszego organizmu.
Witamina B2 pomaga w wytworzeniu energii z węglowodanów, zaś B3 wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych i uczestniczy w tworzeniu czerwonych krwinek, przeciwciał i hormonów.
Witamina C bierze udział w produkcji kolagenu, syntezie białek, w przemianach tłuszczów, cholesterolu i kwasów żółciowych. Wpływa korzystnie na naczynia krwionośne, skórę i kości. Wspomaga jędrność, elastyczność, promienny i młody wygląd.
Witamina D poprawia wchłanialność wapnia, który jest bardzo ważny dla pracy mięśni.
Natomiast witamina E, podobnie jak witamina A i C, jest silnym antyutleniaczem, zwalcza wolne rodniki. Pomaga również w budowie tkanki i utrzymuje odpowiedni poziom natłuszczenia skóry.
Koktajl witaminowy działa przeciwstarzeniowo, odmładzająco, dodaje energii i witalności. Poprawia metabolizm i działa antycellulitowo.

20151126_121208
Zbliżają się Mikołajki i Święty Mikołaj rozdaje prezenty.
Właśnie dziś 3 grudnia rozpoczyna się w Klinice Witaminowej Akcja Mikołajkowa, która potrwa do soboty 5 grudnia.
Przy zakupie jakiegokolwiek zabiegu otrzymasz bon upominkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w Klinice.
Możesz podarować komuś bliskiemu, taki zdrowy prezent!

800x400_slider_mikolajki

#klinikawitaminowa #akcjamikołajkowa #Mikołajki #zdrowy #upominek #prezent#zdrowie #uroda #koktajlwitaminowy #dlazdrowiaiurody #witaminy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *