Kochasz sport? Znajdź idealny stanik.

Znalezienie idealnego stanika sportowego nie jest łatwym zadaniem. Przy wyborze warto kierować się następującą zasadą:  Rozmiar + Dyscyplina Sportu = Doskonałe Wsparcie.

Kilka dobrych rad dotyczących stanika.

  1. Podstawą wyboru odpowiedniego poziomu wsparcia jest określenie rozmiaru stanika. Jeśli nie mierzyłaś się od dłuższego czasu, warto to zrobić, ponieważ Twój rozmiar może zmieniać się w ciągu roku. Staniki sportowe zaprojektowane są dla ciała w ruchu, niezależnie czy będzie to joga, bieganie, piłka czy kibicowanie. Każdy rodzaj aktywności ma inny wpływ na Twój biust. Właściwe wsparcie i dopasowanie pozwalają na ruch bez przeszkód.
  2. Pamiętaj czytaj etykiety/metki na stanikach. Znajdziesz tam informacje jak go pielęgnować, aby służył jak najdłużej.
  3. Zaleca się pranie ręczne stanika i suszenie go powietrzem. Jeśli chcesz uprać stanik w pralce, możesz to zrobić, ale pamiętaj aby zapiąć go i umieścić w worku do bielizny lub poszewce na poduszkę, aby uniknąć zadrapań czy zaciągnięć.

ntc-x-iskra-3072016_28077953533_o

W minioną sobotę, miałam okazję uczestniczyć w treningu Nike Training Club w Iskra Pole Mokotowskie. Wszystkie uczestniczki zostały miło zaskoczone inicjatywą marki Nike, która przed treningiem umożliwiła każdej z nas indywidualny brafitting.

W specjalnie przygotowanej strefie z przymierzalnią, Panie brafitterki po krótkim wywiadzie z każdą z dziewczyn i pomiarze, dobierały staniki sportowe.

ISKRA4

ISKRA7

W trakcie treningu, który poprowadziła wspaniała Lidia Zamyłko, przetestowałyśmy otrzymane staniki.

ISKRA_1

ISKRA6

ISKRA2

Osobiście, jestem bardzo zadowolona z mojego Nike Pro Classic. Najważniejsze dla mnie w odpowiednim staniku treningowym jest to, abym czuła się w nim swobodnie, aby nie powodował otarć i dobrze odprowadzał wilgoć.  Dobrany podczas eventu stanik sprawdził się doskonale. Oprócz zlania potem, pogoda dodatkowo zapewniła nam specjalne warunki.  W pewnym momencie zaczął padać deszcz, ale nie stanowiło to dla nas żadnego problemu.

W takich warunkach i z pełnym zaangażowaniem trenują fighterki z Nike Women Club.

Wszystkie zadowolone i uśmiechnięte! 🙂

ISKRA3

ntc-x-iskra-3072016_28616001741_o

ISKRA_KONIEC

Jeśli nie wiesz czy masz dobrze dobrany, do wybranej przez Ciebie aktywności stanik, sprawdź na stronie Nike Sklep, gdzie w Twoim mieście możesz skorzystać z porady brafitterki Nike.

Bo komfort w trakcie treningu jest najważniejszy!

20160730_154347

20160730_153658

#NikeTrainingClub #NTC #Nike #NikeWomen #bra #brafitting #NikeGirls #girlspower #stanik #staniksportowy #jakdobraćstanik #sport #aktywność #wygoda #doskonałewsparcie #NikeProClassic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *