Kobiecy Look by Reebok. Run Wild.

Siła jest kobietą! Każdego dnia kobiety na całym świecie udowadniają, że mogą trenować równie intensywnie jak mężczyźni. Dzięki temu mogą czuć się wolne, a jednocześnie rozwijać się w sferze fizycznej, mentalnej i psychicznej. Wolność przejawia się nie tylko w nieograniczonych możliwościach treningu, ale manifestuje się w dowolności wyboru sportowego outfitu, co potwierdzają ambasadorki nowej kolekcji kobiecej marki Reebok – Zosia Ślotała, Kamila Szczawińska, Karolina Erdmann i Agata Pietroszek.

Reebok_KSzczawinska_APietroszek_Run Wild_2

Ćwicząc dajesz z siebie wszystko, każdego dnia przekraczasz swoje granice stając się lepszą wersją samej siebie. Przy tym chcesz czuć się i wyglądać kobieco, co manifestujesz swoim sportowym lookiem.

Reebok_KSzczawinska_APietroszek_Run Wild_3

Reebok_KSzczawisnak_APietroszek_Run Wild_1

W ten sposób narodził się trend fitness fashion, który z Nowego Jorku rozprzestrzenił się po całym świecie. Stroje fitnessowe przestały być kojarzone wyłącznie z czarnymi legginsami zakładanymi na trening. Dzisiaj odzież sportowa daje nieograniczone możliwości łączenia kolorów, krojów i stylów, co zauważyli nawet najbardziej znani projektanci podejmując kolaboracje z markami sportowymi czy tworząc swoje autorskie linie sportowo-casualowe. Co równie ważne, trend ten podkreśla niczym nieskrępowaną wolność w wyborze fitnessowego looku, który będzie pasował zarówno jako strój treningowy, na weekendowy spacer czy spotkania ze znajomymi i rodziną.

Reebok_Karolina Erdmann_Mix It Up_4

Do tego trendu nawiązuje najnowsza kolekcja kobieca marki Reebok. Ubrania podkreślą naturalne piękno każdej kobiety i jednocześnie zapewnią najwyższy komfort przy najbardziej wymagających treningach. Marka Reebok na sezon jesień-zima 2016 proponuje dwie linie sportowych ubrań –Run Wild i Mix It Up.

⦁ Run Wild – to kolekcja inspirowana naturą. Jest w niej dzikość, która przemawia do naszych pierwotnych instynktów, które mówią nam, że możemy więcej, szybciej, bardziej. W tym sezonie na biegowej odzieży znalazły się grafiki nawiązujące do otaczającej nas przyrody oraz drapieżnych zwierząt. Nieważne gdzie trenujesz – nowa kolekcja Reebok pozwoli Ci uwolnić Twoją pierwotną i dziką naturę!
⦁ Mix It Up – to kolekcja pozwalająca na zabawę ubraniami. Wystarczy kilka produktów by stworzyć wiele niepowtarzalnych zestawów, w których będziesz dobrze czuła się w klubie fitness, a także podczas spaceru czy spotkania ze znajomymi. Dzięki niemu podkreślisz swój indywidualny fitnessowy look!

Reebok_Karolina Erdmann_Mix It Up_3

Ambasadorkami kolekcji w Polsce zostały kobiety znane ze swojej aktywności fizycznej – Zosia Ślotała (joga), Kamila Szczawińska (bieganie), Karolina Erdmann (joga) i Agata Pietroszek (bieganie, Spartan Race). Choć wszystkie intensywnie trenują, dzięki ubraniom z kolekcji marki Reebok mogą czuć się kobieco i wyrazić swój indywidualny styl.

Kolekcja dostępna w sklepach własnych Reebok w całej Polsce oraz na www.reebok.pl od 24 października 2016r.

Reebok_Zosia Ślotała_Mix It Up_2

Reebok_Zosia Ślotała_Mix It Up_1

źródło: fotografie i materiały prasowe Reebok Polska

#ReebokPl #KobiecyLookByReebok #Reebok #sportfashion #modasportowa #sportowylook #runwild #bieganie #fitness #yoga #fitnessfashion #casual #trendy #sportowetrendy #cojestmodne #fitnessowylook #outfit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *