Dzień Pozytywnie Zakręconych.

Nie wiem czy wiecie, że 17 sierpnia został ogłoszony jako Dzień Pozytywnie Zakręconych.

Co dla mnie oznacza bycie pozytywnie zakręconym?

Być osobą pozytywnie zakręconą to znaczy myśleć pozytywnie i zawsze optymistycznie patrzeć w przyszłość. To również wierzyć w siebie, we własne siły i możliwości, być odważnym by robić to co się lubi czy kocha bez względu na opinię innych. Pozytywnie zakręcona osoba to taka, która nie podcina skrzydeł innym, wspiera ich i zawsze widzi pozytywną stronę. Odkąd rozpoczęłam przygodę z aktywnością poznałam wiele takich osobowości. Są to głównie trenerki, ale w tym gronie znajdują się również koleżanki, które inspirują i motywują do działania. Pozytywne zakręceni potrafią zawsze obdarzyć uśmiechem, dobrą radą czy słowem. Nie obmawiają za plecami, nie czepiają się i nie doszukują wad. Bo któż z nas ich nie ma. Otaczajmy się więc takimi dobrymi duszami.

checkin

fotki2

fotki3

Na treningach, na które uczęszczam, panuje wspaniała atmosfera.  Dzięki takim eventom poznałam wiele fantastycznych dziewczyn. Treningi to nie tylko ćwiczenia, ale wspólne spędzanie czasu, rozmowy o pasjach i działaniach. To jest taka fajna siła napędowa. Wspólny trening to nie tylko lepsza motywacja do wykonania całej serii powtórzeń, to rywalizacja ze sobą samym, to pokazanie sobie, że potrafię, że się rozwijam i dążę do wyznaczonych celów. Gdyby każdy z nas zaczął na wszystko patrzeć pesymistycznie to chyba by zwariował. Gdy nie umiesz zrobić szpagatu to nie bierz tego jako porażki.  Zauważ plusy, że jeszcze pół roku temu nie ćwiczyłaś, że kiedyś o tej porze wcinałaś chipsy. Wylicz swoje małe sukcesy: potrafię minutę wytrzymać w planku, potrafię ciągiem przebiec  5 km. Małe sukcesy, a jaka radość. I pomyśl tylko co możesz osiągnąć w ciągu kolejnych miesięcy czy lat.

Myśl pozytywnie, żyj pozytywnie i bądź pozytywnie zakręcona! 🙂

Trenuj i czerp tylko pozytywną energię!

pozytywne

trenujemy3

Lidka

trenujemy4

trenujemy5

trenujemy

lidka2

trenujemy2

20160806_132845

#DzieńPozytywnieZakręconych #pozytywnie #myślpozytywnie #fitfreak #fitgirls #girlspower #trening #NTC #NikeWomenClub #NikeTrainingClub #Unlimited #UnlimitedWarsaw #trenujznami #pozytywnaenergia #endorfiny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *