Czy wiesz co symbolizuje czerwony znak „&” ?

Czy wiesz co symbolizuje czerwony znak „&” ?

Kilka dni temu dotarła do mnie przesyłka. Bardzo mi się spodobała, ale najbardziej jej misja.

Tak wielu ludzi codziennie dowiaduje się, że na coś choruje. Statystyki są bardzo przytłaczające i dołujące. Bezsilność ogarnia, często chcemy pomóc, ale nie wiemy jak.

Może tym razem uda nam się komuś pomóc?

Chciałabym Was poprosić o włączenie się do akcji WZÓR DO NAŚLADOWANIA.  Każdy z Was może stać się Ambasadorem akcji i być również dobrym wzorem do naśladowania poprzez chęć niesienia pomocy.

Co trzeba zrobić?

Otóż my kobietki lubimy malować paznokcie. Przyznasz, że paznokcie zwracają uwagę gdy są ładne, wypielęgnowane i kolorowe. Dlatego każda z Was może namalować na paznokciu czerwony znak &.

Malując na paznokciu wzór „&” dołączasz do akcji i stajesz się dla innych wzorem.
Dlaczego?
Ponieważ w ten nietypowy sposób popularyzujesz symbol walki z rakiem krwi, zwiększasz świadomość zachorowalności i dawstwa szpiku oraz zachęcisz do rejestracji w bazie dawców Fundacji DKMS Polska. Każda rejestracja to szansa dla chorych na odnalezienie bliźniaka genetycznego – dawcy komórek macierzystych krwi lub szpiku.
Znak „&” symbolizuje Światowy Dzień Raka Krwi. Jest manifestacją pomocy i wsparcia.

Tak naprawdę możesz zamieszczać na facebooku, instagramie i innych social mediach dowolne zdjęcia z czerwonym symbolem  &.  Gdy ktoś zapyta o znak, opowiedz o jego znaczeniu i zachęcaj do rejestracji na stronie www.dkms.pl.

W ten prosty sposób możesz wesprzeć walczących z rakiem krwi.

Czy można na Ciebie liczyć?

20150324_115404

 

Więcej informacji znajdziesz na www.wzordonasladowania.pl

‪#‎wzórdonaśladowania ‪#‎dkms ‪#‎sallyhansen ‪#‎akcja ‪#‎pomoc ‪#‎możeszpomóc ‪#‎białaczka ‪#‎rakkrwi ‪#‎szansa ‪#‎wsparcie ‪#‎zarejestrujsięwbaziedawców ‪#‎dołączdoakcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *