Biegowy trening #Heretocreate.

Tydzień temu miałam okazję wziąć udział w fantastycznym treningu biegowym „Heretocreate”.

Inicjatorem treningów pod hasłem „Heretocreate” jest marka Adidas, która wraz z 7 profesjonalnymi trenerkami stworzyła serię różnych treningów.  Wydarzenia mają być wyzwaniem dla kobiet, które chcą spróbować czegoś więcej, które oczekują kreatywnych, zaskakujących aktywności i chcą zdobywać nowe, sportowe doświadczenia. Każda z trenerek reprezentuje inną, ciekawą dyscyplinę, którą w niestandardowy sposób połączyła z fitnessem. Adidas zaplanował kreatywne miejscówki, nietuzinkowe otoczenie i zaskakujące aktywności.

Całkiem przypadkiem natrafiłam na instagramie na informację o treningu biegowym Adidasa. Zgłosiłam swój udział w konkursie o wejściówkę i udało się! Moja radość była przeogromna, bo trening miała poprowadzić wspaniała biegaczka, zawsze uśmiechnięta Julita Kotecka. Uwielbiam takie osoby, pełne pasji i zaangażowania, zarażające swoją pozytywną energią. Wiedziałam, że zapowiada się wspaniały trening.

Nadszedł dzień wydarzenia. Miejscem zbiórki wszystkich uczestniczek był OSiR Bemowo. Stamtąd Julita Kotecka poprowadziła wspólny bieg po Forcie Bema. Byłam tam po raz pierwszy i jestem pod wrażeniem tego miejsca.

Jak się okazało podążałyśmy za białym króliczkiem. Po drodze musiałyśmy wykonać różne zadania.

adidas 12

adidas 53

adidas 64

adidas 11

adidas 45

adidas 51

adidas 43

adidas 49

Wszystkie świetnie sobie poradziłyśmy i w nagrodę biały króliczek zaprosił nas na zdrowy poczęstunek do swojej kryjówki.

adidas 4

adidas 21

adidas 63

20160929_202620Wspólne pamiątkowe foto z Julitą Kotecką.

Jeżeli chcesz sprawdzić, na czym polega nowy wymiar motywacji od adidas, koniecznie wejdź na stronę www. treningi.heretocreate.pl, gdzie znajdziesz dokładne informacje o tym, jak dołączyć do treningów.

Zapraszam na videorelację z treningu biegowego.

#run #running #adidas #heretocreate #trening #treningbiegowy #bieganie #bieg #FortBema

2 thoughts on “Biegowy trening #Heretocreate.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *