Biegające Babeczki na Sztafecie Legii.

Gdy dowiedziałam się o nowej imprezie biegowej Sztafecie Legii od razu spontanicznie zdecydowałam się na udział i zabrałam się do kompletowania Drużyny.
Nie było z tym problemu, bo koleżankom bardzo spodobał się pomysł sztafety wokół korony stadionu Legii. Kto wie, może drugi raz nie będzie takiej okazji?
Dziewczyny były w gotowości. Trzeba było wymyśleć nazwę pasującą do naszego teamu.
Drużyna nasza składała się z samych kobiet. Wszystkie biegamy nie od dziś więc padła nazwa „Biegające Babeczki”.

DSC_0219Na zdjęciu od prawej: Agnieszka, Ewa, Agata, Paula i ja.

Wkońcu nadszedł upragniony dzień, 23 września. Nie wiadomo czemu wybrano piątek wieczór. Kto w piątek po pracy może myśleć o bieganiu? Jak się okazało chętnych było wielu i nie każdemu udało się zapisać na Sztafete Legii. Na starcie stawiło się 40 Drużyn 5cio osobowych w kobiecym, męskim i mieszanym składzie.

Organizatorem i pomysłodawcą Sztafety Legii był Legia Run Club. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Sprawnie funkcjonowało biuro zawodów i szybko odbywało się odbieranie pakietów. Przed startem poprowadzono rozgrzewkę, omówiono zasady Sztafety i zaczęła się zabawa biegowa.

DSC_0238Wybiła godzina 19:16 i START!

Jako Kapitan Drużyny biegłam pierwsza.

DSC_0251Pałeczkę ode mnie przejęła Paula.

DSC_0266I w dalszej kolejności Agata, Ewa i Agnieszka.

DSC_0281

DSC_0313Finisz Agnieszki i nasz gorący doping.

Nasz team „Biegające Babeczki” to pasjonatki biegania, które nie zamierzały biec na czas czy dla wyniku. Każda biegła na miarę swoich możliwości, ale każda dała z siebie tyle ile była w stanie dać. Śmiało chyba mogę powiedzieć, że każda z nas pobiła swoją życiówkę tempa biegu na 1 km. Moja wyszła 4.45 🙂 Wynik mnie bardzo cieszy! Doping Dziewczyn i kibicujących biegaczy stworzył przyjazną atmosferę.
Gdy nasza Drużyna zakończyła bieg, nagle na ekranie pojawiły się wyniki Sztafety.
Patrzyłam i własnym oczom nie wierzyłam byłyśmy najpierw na trzecim miejscu, ale jeszcze nie wszystkie Sztafety ukończyły bieg. Z niedowierzaniem wszystkie śledziłyśmy uważnie wyniki i nagle wspaniała nowina przesunęłyśmy się na 2 miejsce. Byłam totalnie zaskoczona!

DSC_0334
Fantastycznie było wziąć udział w takiej zabawie, zrobić życióweczkę i uplasować się na 2 miejscu w klasyfikacji kobiet. Nasza radość i euforia sięgnęły zenitu.

DSC_0359
Statuetka to wspaniała pamiątka na długie lata!

DSC_0346
To był cudowny, emocjonujący wieczór!

Dziewczyny musimy koniecznie to powtórzyć! 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

#SztafetaLegii #BiegająceBabeczki #WdrużynieSiła #życiówka #zabawabiegowa #LegiaRunClub #StadionLegiaWarszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *